Podmínky užívání

Aby byl MFloorball v souladu s evropskou legislativou o zpracovávání údajů a ochraně osobnosti, musíš přijmout naše Podmínky užívání, než se budeš moct přihlásit ke svému týmu.


MFloorball je zcela zdarma. Trváme pouze na dodržování několika jednoduchých pravidel chování. Pokud bys někdy narazil na někoho, kdo je porušuje, oznam to prosím prostřednictvím formuláře ve hře. Tvůrci MFloorballu se snaží hru neustále vylepšovat. Nové funkce mohou být přidávány kdykoli, větší změny ovlivňující hru jsou obvykle představovány v období mezi sezónami. V nikdy nekončící hře, jakou MFloorball je, je občas třeba zásahu vývojáře, například pro předcházení nepřemožitelnosti určitých strategií. V krátkosti, vývojáři dohlíží na hru a občas do ní určitým způsobem zasáhnou. Zásahy se však snažíme dělat pokud možno přiměřeně a pozvolna, většinou dáme vědět o chystané změně s předstihem, aby bylo možné se na ni připravit. Občas ovšem nastane situace, že musí být zásah proveden bezodkladně.

Obecně platí, že servery běží v nepřetržitém provozu, s krátkodobými odstávkami na opravy a inovace. O odstávkách se vždy snažíme informovat v předstihu, ve výjimečných situacích se však může stát, že musíme servery kvůli opravě poruchy vypnout bez předchozího upozornění. Občas se objeví neočekávané události, typicky může jít o různé druhy chyb. Pokud se ti stane něco, co vypadá nezvykle, dej o tom vědět prostřednictvím formuláře ve hře a my se na to podíváme. Pokud odstraňujeme závadu, snažíme se to dělat co možná nejférověji, z praktických důvodů však nemohou být zápasy, které byly ovlivněny chybami, odehrány znovu.


1. Registrace

Při registraci uveď své pravé jméno a emailovou adresu. Ctění Fair play je pro nás velmi důležité a GameMasteři MFloorballu tráví mnoho času předcházením a trestáním podvodů.
Pokud ti ještě nebylo 18, je možné, že budeš k hraní potřebovat souhlas rodičů, pokud to zákony tvé země vyžadují.


2. Pravidla

V jednu chvíli můžeš mít zaregistrován jenom jeden účet. Nesmíš podvádět nebo se snažit nabourat do MFloorballu nebo do cizího uživatelského účtu. Nezapomínej na pravidla Netikety, chovej se, prosím, slušně. Nevyhrožuj a neurážej ostatní a neposílej jim nevyžádanou poštu (spam). A vždy respektuj autorská práva ostatních.


3. Nedodržení pravidel

Pokud nebudeš tato pravidla dodržovat, můžeš přijít o tým nebo ti můžeme zakázat přístup do hry. Tvůj tým bude také odstraněn v případě, že se do něj sedm týdnů nepřihlásíš.


4. Hra

Snažíme se hru spravovat, jak nejlépe dovedeme, ale nemůžeme zaručit, že bude vždy správně fungovat a že nedojde ke ztrátě dat.


5. Osobní údaje

Poskytnutím údajů nám dáváš souhlas s jejich využíváním. Dbáme však o tvé soukromí a dodržujeme pravidla o ochraně soukromí platná v Evropské unii.
Nikdy nezneužijeme tvůj e-mail k zasílání spamu ani neposkytneme přístup ke tvým osobním údajům třetí straně, která není spojena s MFloorballem.
Čas od času ti můžeme zaslat e-mail s novinkami nebo jiným obsahem souvisejícím se hrou - například zapomenuté heslo.
Na stránkách využíváme cookies, k usnadnění pohybu po nich.
Originální text prohlášení o ochraně osobních údajů v angličtině si můžeš přečíst zde.


6. Dohoda o obsahu

Níže uvedená Dohoda říká, že ručíš za to, že vlastníš práva k obsahu, který nahráváš. Takže nemůžeš ukrást obrázky někoho jiného bez jeho povolení. Také souhlasíš s tím, že můžeme tento materiál využít na stránkách MFloorballu bez toho, abychom ti uhradili licenční poplatky či něco podobného. A zaručuješ nám, že neobsahuje rasistický, pornografický či podobný materiál, který by mohl někoho urazit.


7. MFloorball

Pokud chceš použít cokoliv, co náleží k MFloorballu, musíš nejprve získat naše svolení. Můžeme učinit změny v Podmínkách užívání či v prohlášení o ochraně osobních údajů. V takovém případě bychom tě informovali na stránkách hry.